'dan itibaren

Singapur Hava Yolları ile

5 Gece

5* Oteller

BALİ

Tebessüm adası, zümrüt adası, güney denizi rüyası, kötü ruhlar adası, cennet adası ya da dilerseniz sadece Bali…

Singapur Hava Yolları ile uçuşlar, Otel konaklamaları, Transferler, Seyahat Sigortası, Tüm vergiler dahildir

RezervasyonE-Posta
Cep Telefonu
İş Telefonu
Ev Telefonu
Captcha Image

Bali

17 bin adadan oluşan Endonezya'nın en ünlü adası Bali. Volkanik yapısı, el değmemiş tropik ormanları ve karlı dağlarıyla kontrastlardan oluşan bir güzelliğe sahip. Hindu kökenli misafir perver yöre halkı binbir çeşit el sanatları ve her damağa uygun yemek olanakları ile Bali adası balayı çiftleri için en ideal olanakları sunmaktadır. Küçük Sunda Adalarına bağlı olan Bali Adaları, Endonezya'nın en çok turist çeken adasıdır.

"Tanrıların Adası" adı ile bilinen adada çok sayıda tapınaklar, heykeller ve birçok eser vardır. Adanın her alanına ada halkının inancı olan Hinduizmin etkisinin görmek mümkün. Bali adasının en büyük kenti Denpasar'dır. Denpasar ve çevresinde 10 binden fazla tapınak ve bir çok yanardağ vardır. Keşfedilmeyi bekleyen yeşil bir doğa, Bali Adasını meşhur eden bembeyaz kumları ve masmavi denizi... Yanardağların eteklerinde taraçalı bir şekilde bulunan pirinç tarlalarının görünüşü ve neredeyse yılın her günü yaz mevsimi yaşayan iklimi sayesinde Bali Adası her zaman gözde...

Büyüleyici manzaraları kadar ışıltılı yaşama sanatı ile de balayı çiftleri için ideal bir yer. Burada hayata karışanlar her an gördükleriyle kendilerini rüyada sanıyorlar. Gölgeli ormanlar, el doku­ması kumaşlar ve işlemeli sari'ler, rengarenk uçurt­malar, tahta oyma işlemeler, gündelik hayatın bir par­çası olan renkli ayinler, her an karşınıza çıkan muhteşem tapınaklar...

İklim:

Kasım'dan Mayıs'a kadar olan yaz aylarında sıcaklık 27-35 C arasında değişiyor. Kışın ise sıcaklık 18-25 derece arasındadır. Her mevsim yağmur görülür.

Gece hayatı:

Lombok ve özellikle Bali Adalarında kurulan lüks oteller, beraberinde bir çok bar disko gece kulübü ve restoranında burada açılmasını sağlamıştır ve bu da, Endonezya'yı 24 saat süren bir eğlence kültürü ile yaşayan bir ülke halini almasına neden olmuştur. Hinduizm inançları sayesinde yılın neredeyse her gününü özel bir gün olarak ilan etmeleri, beraberinde renkli kıyafetler, eğlenceli dakikalar ve özel dansların yarattığı eğlenceyi getirmiştir. Yöre halkından bu dansın inceliklerini öğrenip çok eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Alışveriş:

Alışveriş adına Endonezya da en çok rastlayacağınız şey; ada halkının yapmış olduğu ürünler olacaktır. Bu ürünler çeşitli yöreler göre değişiyor. Mesela; Bali adaları, tahta oymacılığı ile dünyaca meşhur olmuştur. Ubud, bölgesinde ise, sanat eserleri ve tablo satın alabilirsiniz.

PROGRAM

1. Gün: İstanbul-Singapur

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 11:30’de bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasından sonra, Singapur Havayollarının SQ 391 tarifeli sefer uçağı ile saat 13:30’da Singapur’a hareket. Geceleme uçağınızda.

2. Gün: Singapur-Denpasar

Yerel saat ile 05:00’de Singapur’a varış sonrası uçak değişimi ve Singapur Hava Yolları SQ 5276 sefer sayılı uçağı ile Uzakdoğu’nun cennet adası Bali’nin merkezi Denpasar’a 09:35’de varış ve otelinize transfer Öğleden sonra dinlenme imkanı. Geceleme otelinizde.

3-6. Gün: Bali

Toplam 5 gece boyunca otelinizde oda kahvaltı konaklama. Bu muhteşem adadaki doğla güzellikleri gezme ve denizden faydalanma imkanı. Ayrıca mistik adaların değişik bölgelerini keşfetme imkanı. Gecelemeler otelinizde.

7. Gün: Denpasar-Singapur

Otelde kahvaltı sonrası serbest vakit. Akşam saatlerinde ise havaalanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinizin ardından Singapur Hava Yollarının SQ 949 sefer sayılı uçağı ile saat 21:45 de Singapur’a hareket. Yerel saat ile 00:20’de varış ve devamında Singapur Hava Yolları SQ 392 sefer sayılı uçağı ile saat 01:45’te İstanbul’a hareket. Geceleme uçağınızda.

8. Gün: Singapur-İstanbul

Yerel saat ile 07:45’te İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış ve TravelClub International hizmetlerinin sonu.

* Yukarıdaki program örnek olarak hazırlanmış olup, arzu ettiğiniz takdirde isteğiniz doğrultusunda değiştirilebilir.

GEZİ FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
  • Singapur Hava Yolları İstanbul-Singapur-Denpasar-Singapur-İstanbul arası uçuşları
  • Bali'de tercih edeceğiniz otelde 5 gece Oda Kahvaltı konaklama
  • Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri
  • Havaalanı/otel/havaalanı transferleri
  • Seyahat sigortası
GEZİ FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  • Şahsi harcamalar
  • Endonezya vizesi (ülkeye girişte alınır)
  • Yurtdışı çıkış vergisi (kişi başı 15 TL)
OTELLER ve FİYATLAR

* Detaylı bilgi için lütfen seyahat danışmanımızla irtibata geçiniz
** Fiyatlar; şu andaki müsaitliklere göre hazırlanmıştır.
*** Seyahat tarihinde havayolu ve otel ücretlerine gelecek değişiklikler fiyatlara yansıtılır
.

  • TURSAB
  • JATA