İstanbul'da İnternetin Devleri Buluşuyor

İstanbul,10-11 Ekim Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde yapılacak olan WEBIT kongresi ile TravelClub'la bir ilke daha imza atacak

İstanbul,10-11 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde yapılacak olan WEBIT kongresi ile TravelClub'la bir ilke daha imza atacak. Geçtiğimiz yıl 100'lerce konuşmacısı ve 5.000 kişilik katılımcı sayısı ile ilk defa Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da gerçekleştirilen WEBIT Kongresi'ne bu yıl TravelClub ile Istanbul ev sahipliği yapacak.

Kongrenin Platinum Sponsorları PayPal ve Yandex, Altın Sponsorları e-bay, Qualcomm, Inmobil, Dijital Pazar ve Yenilikçilik Sponsorları Think Digital, Garanti Bankası, Platinum Medya Sponsoru NTV ve daha birçok firmanın alt sponsorlarını yaptığı Kongreye şu an için resmi olarak 180 konuşmacının konfirme edilmiş bulunuyor. Konuşmacı olarak katılacak firmalardan bazıları Google, Facebook, Bwin, Party, Intel, Nokia, Edelman, Lbi, Renault, Mozilla ve Vivaki.

Değişen piyasa araç ve aracıları, Dijital Pazarın önlenemez yükselişi ile dünyanın en önemli para dolaşımının yaşandığı Internetin, şu anda dünyanın en büyük pazarı haline geldiğini ve bu sebeple geçen yıldan daha fazla konuşmacı ve katılımcının olacağını öngören TravelClub yetkilileri, önümüzdeki yıllarda da bu kongrenin Türkiye'de yapılabilmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınılmayacağını iletti.

http://www.webitexpo.com

  • TURSAB
  • JATA